252 відгуків
Материалы для строительства и ремонта
+380 показати номер
+380 показати номер

Рулетки вимірювальні

Вимірювальна рулетка є простим, але дуже важливим ручним вимірювальним інструментом. З її допомогою проводиться вимірювання довжини найрізноманітніших предметів. Рулетка являє собою пластмасову або металеву стрічку, на яку виробником нанесені мітки з поділками (міліметрів, сантиметрів, метрів). Дана стрічка намотується на спеціальну котушку, яка знаходиться всередині корпусу. За допомогою простого механізму витягнута з корпусу стрічка змотується назад в корпус.
Механізм змотування може бути з поворотною пружиною (стрічка змотується автоматично при її відпусканні), із зовнішньою ручкою, за допомогою якого вручну стрічка змотується шляхом обертання рукоятки. Вимірювальні рулетки з механізмом зворотної пружини оснащені стопором, щоб стрічка не сматывалась в корпус тоді, коли це не потрібно. На кінці такої стрічки є металевий зачіп, з допомогою якого стрічка повністю не піде в котушку і яким можна зачепити за край предмета для більш зручного його вимірювання, особливо якщо виміри проводяться однією людиною.
ООО «ХЛ СТУДИО» предлагает купить оптом и в розницу измерительные рулетки, по доступным ценам. Доставка действует по Киеву и Украине. Высококвалифицированные менеджеры всегда помогут каждому клиенту подобрать нужный товар.